رونمایی و معرفی نسل جدید پروفیل Upvc
پروفیل بسته به کاربرد، تفاوت‌هایی در ساختار خود دارد و همین تفاوت‌ها هستند که باعث کارایی‌های مختلف این محصول می‌شوند.
به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، پروفیل upvc این روز‌ها در صنایع مختلف کاربرد‌های متفاوت فراوانی دارد. ساختار ویژه‌ این محصول، تولید و کارایی و صرفه‌ای که برای تولید کننده و مصرف کننده دارد از جمله دلایلی است که باعث شده توجه بیشتری به پروفیل upvc شود و بیش از پیش تولید شود و مورد استفاده قرار گیرد.
باید توجه داشته باشید پروفیل بسته به کاربرد و نیاز تفاوت‌هایی در ساختار خود دارد و همین تفاوت‌ها هستند که باعث کارایی‌های مختلف این محصول می‌شوند. از جمله پروفیل‌های پرمصرف، پروفیل در و پنجره upvc است. این محصول تحول بزرگی در صنعت در پنجره ایجاد کرده است و توانسته باعث تولید محصولاتی بسیار موفق شود. البته روشن است نتیجه و کیفیت محصول نهایی تا حد زیادی به تولیدکننده محصول نیز ارتباط دارد.
ویژگی‌های در و پنجره upvc با کیفیت
همانطور که پیش از این گفته شد یکی از ویژگی‌های یک در و پنجره باکیفیت استفاده از پروفیل upvc مرغوب است. از جمله ویژگی‌های مناسب عدم تغییر رنگ در گذر زمان و در اثر تابش نور خورشید و قرار گرفتن در مجاورت باران و رطوبت است؛ که باید دارای استاندارد‌های لازم باشد می‌تواند در شرایط آب و هوایی متفاوت کارایی لازم را داشته باشد و در اثر شرایط محیطی و آب و هوایی دچار خرابی و تغییر نمی‌شود.
پروفیل upvc به دلیل سازگاری خوبی که با شرایط آب و هوایی متفاوت دارد می‌تواند محصولی مناسب برای شهر‌های مختلف باشد. همین خصوصیت محصول است که از محدود شدن استفاده آن در جغرافیایی خاص جلوگیری می‌کند.
در و پنجره upvc مزایای متفاوتی دارد که مخاطبان و خریداران آن از این مزایا لذت می‌برند و به سبب همین مزایا تمایل به خرید چنین محصولی دارند. برای مثال در و پنجره upvc را می‌توان به عنوان عایق سروصدا و گرما و سرما به حساب آورد. این در و پنجره‌ها به دلیلی وجود دو لایه شیشه با ضخامت‌های مختلف و گاز آرگونی که بین شیشه‌ها تزریق می‌شود، لاستیک مناسب و منعطف در و پنجره و پروفیل upvc هم از نفوذ گرما و سرما در فصل‌های مختلف جلوگیری می‌کنند و هم مانع ورود و خروج سرو صدا می‌شوند. از طرفی دیگر این نوع در و پنجره از ورود آلودگی‌های موجود در هوا مثل گرد و غبار، ذرات موجود در هوا و آلودگی‌های ناشی از کارخانه و کارگاه و اتومبیل‌ها و مواردی از این دست تا حد خوبی جلوگیری می‌کند و از این طریق در حفظ سلامت شما نیز تاثیر دارد.
البته لازم است بدانید وزن تمام این مجموعه توسط پروفیل upvc و یراق آلات کنترل و مهار می‌شود و اگر از پروفیل مناسب استفاده نشود در اثر سنگینی پنجره و شیشه‌ها پروفیل upvc شما تغییر شکل می‌دهد و خراب می‌شود.
چگونه مراقب پروفیل upvc در و پنجره خود باشیم؟
پروفیل‌های upvc هم مثل هر محصول دیگری به نگهداری و مراقبت احتیاج دارند. باید دقت کنید در هنگام نظافت این محصول از ایجاد خط و خش بر روی آن خودداری کنید و با تمیز کننده‌هایی که حلال به حساب می‌آیند پروفیل را تمیز نکنید. استفاده از وایتکس برای نظافت در و پنجره گزینه‌ مناسبی نیست و باید برای تمیز کردن پروفیل upvc باید از تمیز کننده‌ها و شوینده‌هایی همچون آب و صابون استفاده کنید.
به کمک محلول آب و صابون و یک دستمال نرم در و پنجره را تمیز کنید و سپس با یک دستمال مرطوب نرم سطح در و پنجره را کاملا پاک کنید.
پروفیل upvc باکیفیت اگر به خوبی مورد استفاده و مراقبت قرار گیرد تا سال‌ها کیفیت و ظاهر و کارایی خوب خود را حفظ می‌کند و نیازی به تعویض و تعمیر در و پنجره نخواهد بود. همچنین گروه صنعتی امرتات پروفیل‌های خود را 10سال گارانتی می‌کند و همین می‌تواند سبب شود تا شما با خیال راحت این محصول را انتخاب و خریداری کنید.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان