سخن مدیر عامل

بسمه تعالی

گروه امرتات با حضور جمعی از مدیران آشنا و با تجربه صنعت UPVC کشور، افتتاح و در راستای تامین نیاز پروفیل مصرفی تولید کنندگان در و پنجره دو جداره، آماده ارائه محصولات خود می باشد.

مدیران این شرکت، تاکنون سعی داشته اند تا با خلاقیت و تلاش فراوان در گسترش و تعالی صنعت تولید پروفیل UPVC کشور کوشا باشند و همواره به سوی تکنولوژی های جدید، گام بردارند.

لذا در این راستا اقدام به تهیه قالب اختصاصی و منحصر به شرکت خود و دیگر ملزومات مورد نیاز از بهترین و معتبرترین تولید کنندگان بنام این صنعت، در سطح بین المللی نموده اند.

این شرکت با طراحی ویژه، محصولات خود را با دو برند ماندو Mundo پروفیل گرید A با ضخامت جداره بالا و پروفیل لئو وین Leowin با کیفیت فوق العاده و مناسب جهت پروژه های اقتصادی، آماده ارائه به بازار نموده است.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره برداری از همه توان و تجربه و استفاده بهینه از ظرفیت و توانمندی های موجود، در ارتقاء کیفی امور در راستای رفع نیازهای شما سروران گرامی در امر تولید در و پنجره UPVC ، بتوانیم بهتر از گذشته و با توان بیشتر، خدمتگزار شما همکاران وفادار و گرامی باشیم.